WordPress Sanal Pos Eklentileri

WordPres siteniz üzerinden e-ticaret yapıyor ve ürün satışı yapıyorsanız kredi kartı ödemeleri alabilmek için sanal po eklentisine ihtiyaç duyacaksınız.

0 880

WordPress ile e-ticaret artık hem çok daha kolay hem de çok daha avantajlı.E-ticaret alanında tasarlanan temalar ve WordPress ile e-ticareti desteklemek adına geliştirilen eklenti sayası oldukça arttı.Hiç şüphesiz ki WordPress ile e-ticaretin temal yapı taşını Wocommerece oluşturuyor.WordPress ile e-ticaret siteniz var ya da bu işe yeni girecekseniz Wocommerece eklentisinin yolundan geçeceksiniz.İlerleyen zamanlarda Wocommerece adına herşey adı altında güzel bir yazı dizisi hazırlamayı düşünüyorum.

İster Wocommerece kullanınn ister başka bir eklenti WordPress ile e-ticaret yapacaksanız herhangi bir bankada sanal pos hizmeti alıyorsanız bu sanal posu sitenize entegre edebilmek için sanal pos eklentisine ihtiyaç duyacaksınız.Her bankanın farklı bir sanal pos eklentisi mevcuttur.Sitenize özel sanal pos eklentiside yazılabilir.

Eğer sizinde sanal posa ihtiyaçınız var ise benimle iletişime geçebilirsiniz.İş bankası sanal pos eklentisi ile başladığım bu sektörde şimdi tüm bankalara ait sanal pos eklentisi yazabiliyorum.İstediğiniz tarzda istediğiniz banka posuna özel WordPress uyumlu Wocommerece desteklı sanal pos eklentiniz yazılır.Sanal pos eklentisini ücretsiz olarak bulabileceğiniz bir adres malese ki bulunmamaktadır.Çünkü WordPress sanal pos eklentisi gerçektende çok zor bir yazılım.

Wphocasi.net olarak WordPress İş bankası Ziraat Bankası Garanti Bankası Albank Akbank Denizbank Halkbank İngbank Şekerbank Finansbank TEB Bank Vakıf bank Yapı Kredi PayTR Payu gibi tüm banka ve araçılara uygun WordPress sanal pos eklentisi yazılır.

WordPress sanal pos eklentisi yazdırmak istiyorsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilir yada +90 539 106 34 31 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.WhatsApp aktif olarak kullanmaktayız.

Yazılan WordPress sanal pos eklentilerinin özellikleri

  • PHP 5.x 7.x uyumldur.
  • Tam optimize temiz kod yapısı.
  • 60 gün ücretsiz destek süresi.
  • WordPress 5.x uyumlu
  • Tüm kredi kartı ve banka kartlartı ile ödeme kabul eder.
Eklenti ücretsi 250 TL ‘dir tek domain ile lisanslıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.