WordPress İesTheme Kişisel Blog Teması

Kişisel blogunuz için güzel bir WordPress teması ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

2 150

WordPress ile oluşturulan bloglarından bir çoğu kişisel blog olarak kullanılıyor.Durum böyle olunca kişisel bloglarda kullanılabilecek tema ve eklentilere ilgi o kadar yüksek oluyor.Kişisel blogunuza kuracağınız tema sizi blogunuza yazmaya daha çok teşvikte edebilir sizi blogunuzdan soğutabilir de bu yüzden seçtiğiniz temaya özen göstermelisiniz.

Bizde bu yazımızda size kişisel blogunuzda kullanabileceğiniz bir WordPress temasını paylaşmak istedik.Tema oldukça eski bir tasarımdır.Ama çok beğendiğim zamanında kişisel blog yazarken severek kullandığım bir temaydı.Bu tema bana blog yazma anlamında olsun WordPress geliştiricilik anlamında olsun çok şey katmıştı.

Temamızın adı İesTheme. Kişisel bloglar için uygun hızlı bir temadır.Temayı kullanmak geliştirmek isteyenler aşağıdaki linkten temayı indirebilirler.

  • Demo görüntüler

 

Rar şifresi: wphocasi.net

 

2 Yorumlar
  1. Zeynep diyor

    Tema için teşekkürler indirip kuracağım demo link olarak sitemi gönderirim size.Bir zamanlar suskumru kullanıyordu bu temayı çok beğenmiştim bende zamanında.Siteyi takip etmeye başladım bu arada başarılar diliyorum.

    1. WpHocası diyor

      Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.Site adresinizi bekliyoruz.WordPress’li günler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WordPress Desteğe mi İhtiyacınız Var ?