Buradan Sayfamıza Kayıt Olabilirsiniz

Değerli ziyaretçilerimiz sayfamıza bu kısımdan kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra mail adresinize doğrulama linki gönderilebilir, bundan dolayı mail adresinizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Sayfamıza kayıt olduktan sonra sitemizde paylaşılan ders notları blog yazıları gibi birçok güncel paylaşımdan haberdar olabilirsiniz. Özellikle öğrencilerin sitemizden not indirme işlemlerini dikkate alarak sitemize her not yüklediğimizde mail adresinize bildirim raporları gönderiyoruz.

Bildirim mailleri sayesinde paylaşılan notlardan ilk haberdar olan siz değerli üyelerimiz oluyor. Ders notlarını indirdikten sonra sizden ricamız yorum kısmına notlar hakkında faydalı olup olmadığı hususunda diğer ziyaretçilerimiz için yorumlar yapmak. Bu sayede birçok öğrencinin aklındaki soruları cevaplandırabilir ve biz site editörlerinin de bu konuda yapıcı çalışmalar yapmasına öncülük edebilirsiniz.

Wp Hocası platformuna giriş yapmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu platformda yazılan makalelerden faydalanmak için makalelerimizin pdf olarak indirme butonları son kısımlarda sarı bir fonla belirtilmektedir.

Şimdiden aramıza hoş geldiniz…

Sizlerde bu sitede notlarınız paylaşabilir ve dilediğiniz konularda makaleler kaleme alabilirsiniz.

İyi çalışmalar…

(WP Hocası ekibi)

Lütfen gerçek tam adınızı yazın.

Size geri dönüş yapmamız gerekirse diye telefon numaranızı yazın.

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.