Nerden Çıktı Bu WP Hocası

0 475

Wp hocası platformu bir öğrenci girişimidir. Bu platformda not aramaktan yıllarını heba eden, kantinde karton bardakla çay içerken ne olacak bu vizeler finaller diye dertleştiği arkadaşlarını sınav zamanı geldiğinde görünmezlik peleriniyle dolaştığına şahit olan bir öğrenci dramıdır. Bu fikri merkeze alarak neden değerli kardeşlerimizin not ihtiyacını gidermeyelim ki? düşüncesinden hareketle oluşturulmuş bir eğitim platformudur.

Sitemizde siz değerli kardeşlerimde notlarınızı bütün camiayla paylaşabilirsiniz. Size teklifimiz gelin eğitim camiasının paylaşmaktan hoşlanmayan mahkeme duvarı öğrencilerine karşı bir akım başlatalım. Sizlerde bizimle wphocasii@gmail.com adresinden veya BURAYA  tıklayarak telegram grubu yöneticimiz Hasan hoca vasıtasıyla bizimle iletişim kurabilir ve internet ortamında notlarınızı yayınlayarak bir sevap işleyebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler:

  • Gönderdiğiniz not eğer fotoğrafsa bulanık olmamasına dikkat etmek,
  • Göndereceğiniz notların konusuyla ilgili detaylı bilgi vermek. (Detaylı demem gözünüzü korkutmasın hangi ders notuysa onu yazmanız yeterli)

Şuanda sitemizde bilhassa İlahiyat Fakültesi Notları yayınlanmaktadır. Bu hayır ortaklığını başlatan bütün İlahiyat camiasına şükranlarımı sunuyorum.

Ders notları ve diğer paylaşımlarımızdan haberdar olmak için BURAYA tıklayarak sitemize kaydolabilirsiniz. Bizde size her ders notu paylaşımında mail atarız.

Son olarak Yunus Emre’nin bir sözünü sizlerle paylaşmak istiyorum:

Bölüşürsek tok oluruz

Bölünürsek yok oluruz.

(YORUMLARINIZ VE GERİ DÖNÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ)

Ders notları sayfamız için tıklayın

Divan beyitleri sayfamız için tıklayın

Blog yazılarımız için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.