Kıbrıs Fenerbahçe Forması Almak

Bir Fenerbahçe forması alalım dedik pin pişman olduk.Kıbrıs'ta yaşıyorsunuz başınıza gelebilecek saçma sapan olaylara her zaman hazır ve alışkın olmalısınız.

0 140

Hediye olarak bir Fenerbahçe forması aldım.Çokta beğendim benim için güzel bir hediyeydi ve formam olmadığı için yerinde bir hediye olarak buldum.Fakat gel gelelim ki formanın bedeni küçük olduğu için üzerime olmadı.Değiştirmek istedim tuttum Fenerium yolunu.Açtım mağazanın kapısını ve girdim içeri formayı gösterdim burdan alındığını söyledim faturasını gösterdim L beden ile değiştirmek istediğimi söyledim .Satış bölümüne bakan hanımefendi bana ellerindeki hiç forma kalmadığını son formanından bu olduğunu söylediler ve değişim yapayacaklarını 10 gü sonra formanın geleceğini söyeledi.

İade edip ücret iademi alamıyorum el mahkum 10 gün bekleyeceğiz dedim.Bekledim evet bu yazıyı yazdığım gün tam da bugün 10. gün gittim Fenerium ‘a formaların gelip gelmediğini sordum ve hüsran …. Formalar gelmemiş hafta sonuna kadar gelecekmiş.Bir forma almak bu kadar zor mu olur ? Sen koskocaman Fenerium ‘sun ne demek forma yok.Lig başlamış maçlar oluyor.İnsanlar istiyor ki maça giderken formasını giyip gitsin.Ama Fenerium ‘da forma yok.

Bunun üzerinden Kıbrıs’ta yaşana Fenerbahçe ailesine bir güzellik yapmak istedim.Forma isteyen varsa bana ulaşsın arkadaşlar formalarını İstanbul’dan getirtiyorum üstelik istediğiniz ismide yazdırıyorum.İstanbul’da ki tedarikçim istediğimiz kadar forma gönderebilir ve tüm bedenlerde mevcuttur.

Fenerbahçe forması sipariş vermek için +90 539 106 34 31 numaralı telefondan WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.Siparişleriniz gün içerisinde kargoya verilir ve maksimum 1 hafta içerisinde adresinize teslim edilir.Forma ücreti 400 TL’dir

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.