İlahiyat Ders Özetleri

0 1.008.511
Bu yazımızda sitemizde paylaşılan ilahiyat ders notlarına erişim sağlamak için nasıl bir yol izleyeceğinizden bahsedeceğiz. 

 

Öncelikle sitemizde ilahiyat lisans ve önlisans öğrencilerine yönelik not ve özet paylaşımları yapılmaktadır. Son zamanlarda ise İLİTAM öğrencilerine yönelik ders notlarını paylaşmaya gayret etmekteyiz. Sitemizdeki notlarla uyumlu olarak telegram uygulamasında testler paylaşıyoruz. Size tavsiyemiz telefonunuza telegram uygulamasını indirerek aşağıdaki linklerden soru ve denemelerin yapıldığı gruplara katılmanız ve burada soruları çözmenizdir. 

 

Ders notları bizim tarafımıza iletilen ve ders notlarının paylaşılmasını talep eden öğrenci arkadaşların talepleri sonucunda sitemizde notlar yayınlanmaktadır. Sizlerde kendi notlarınızı sitemizde yayınlayarak diğer öğrencilere faydalı olmak isterseniz aşağıda paylaştığımız linklerden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Ders notlarını indirebilmeniz için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Ders notlarını PDF formatında indirebilmeniz için sarı fonla linkler bırakıyoruz. Bu linklerde paylaşılan altı çizili butonlara tıklayarak ders notlarını indirebilirsiniz. Bu sayede kırtasiyelerden notların fotokopisini çıkartarak daha somut bir şekilde gereksiz bilgilerden arındırılmış notlara çalışabilirsiniz.
Siz değerli site ziyaretçilerimizden ricamız sayfamıza üye olarak bizlere destekte bulunmanızdır, bir diğer ricamız ise sitemizde paylaşılan notları arkadaşlarınızla PDF formatında değil bizzat link vasıtasıyla paylaşmanızdır.

 

Hassasiyetiniz için şimdiden hepinize teşekkür ederiz

 

İlahiyat ders notlarını sitemizden indirebilirsiniz Kpss Dhbt Öabt sınavları için özet bilgilerin pdf linklerine erişebilirsiniz .

 

Linklerimiz aşağıda paylaşılmıştır…

 

 

Değerli arkadaşlar sitemize yüklenen güncel notları PDF formatında indirmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli. 

 

 

  1. 🎯Telegram kanalımıza katılın yeni notları yüklediğimizde bildirim atalım (Kanal İlahiyat telegram kanalına katılmak için BURAYA tıklayın)

  2. 🎯İnstagram hesabımızı, yapılan online telegram denemelerinden haberdar olmak ve duyurulara ulaşmak içininstagram hesabımızı takip edebilirsiniz  (takip etmek için BURAYA tıklayın)

 

NOT PDF İNDİRME LİNKi: BURAYA TIKLAYIN

 

(Notu arkaşlarınızla paylaşırken lütfen site linkini verin Arkadaşlarınızla not paylaşırken bu linki vermeniz yeterli

=>  https://www.wphocasi.net

 

TELEGRAM GRUP LİNKLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR

 

#Kanalilahiyat

Kanalımızın instagram hesabı

Kanal İlahiyatı İnstagram’dan takip etmek için buraya tıkla!

📌Sitemizde ders notları ve blog yazıları paylaşmaktayız 📣

Wep Hocası yazarak Google’dan aratabilirsiniz. 

Sitemizde sizlerde yazabilir veya notlarınızı paylaşabilirsiniz 📣

iletişim:  Sitemize üye olmak için buraya tıkla!

İLAHİYAT TELEGRAM GRUPLARIMIZ

 

 

NOT PDF İNDİRME LİNKİ:    https://www.wphocasi.net/ders-notlari/

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.