Hakkımızda

Hakkımızda

Wp Hocası Eylül 2019 tarihinde Seyda AŞAN tarafından kurulmuştur.WordPress blog rehberi olarak yayın hayatına başlayan Wp Hocası çizgisini net olarak belirlemiş sadece WordPress alanın yanında ders notları ve blog yazılarınada yer vermektedir. Bilhassa ders notlarını öğrencilere sunarak onlara faydalı olmak gayretindedir. Blog yazılarında ise metin yazarlığı yapan kişilerin metinlerini paylaşarak web dünyasına içerik üretme hedefindedir.

Teknoloji kategorisinde ise WordPress SEO, eklenti,tema,hızlandırma,güvenlik,optimizasyon ayarlarının yanı sıra WordPress hakkında özel makalelere yer vererek kullanılmasını önerdiğini tema ve eklentileri de paylaşmaktadır.

Wp Hocası WordPress alanında ki Türkçe; sınırlı,eksik ve anlaşılması zor içerikleri daha sade bir dilde yeni başlayanların en kolay şekilde uygulayabilecekleri tarzda yayına sürerek WordPress web site geliştiricilerine kaynak olmayı hedef edinmiştir.

Tüm içerikler yazarlar tarafından bizzat kaleme alınarak test edilmeyen hiç bir tema eklenti ve ayar paylaşılmamaktadır.

Wp Hocası olarak WordPress alanında ücretli hizmetler de vermekteyiz.Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için Wp Hizmetler bölümünü inceleyebilirsiniz.

Wp Hocası

wphocasii@gmail.com