DİKAB VE İHL EK ATAMA KAÇ PUANLA KAPATTI?

0 15.382

Geçtiğimiz günlerde 20000 ek atama müjdesiyle beraber ilahiyat fakültesi öğrencileri de Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmenliği ve İmam Hatip Meslek Bilgisi öğretmenliği bölümlerine yaptıkları tercihlerle atandılar. Bu atamalarda en çok merak edilen ise son atama taban puanları oldu

Öncelikle ek atamalarla yerleşen öğretmen kardeşlerimize hayırlı olsun diyoruz. Ardından sınava hazırlanan arkadaşlar için ihtiyaçları olan notları sitemizde paylaşmaya gayret ediyoruz. Sitemizden notları indirebilmeniz için PDF formatında indirme linklerini koyuyoruz. Sizlerde sitemizden dilediğiniz dersin notunu indirebilirsiniz. Çalışma notu linkimiz için BURAYA tıklamanız yeterli olacaktır.

Şimdi gelelim 2020 ek atama dahilinde son atamalar hangi puanlarla gerçekleşti…

Edindiğimiz bilgiler dahilinde DİKAP 74.33.. İHL 75.06... civarında puanlarla yerleşme işlemi tamamlandı.

 

  1. 🎯Telegram kanalımıza katılın yeni notları yüklediğimizde bildirim atalım (Kanal İlahiyat telegram kanalına katılmak için BURAYA tıklayın)

  2. 🎯İnstagram hesabımızı, yapılan online telegram denemelerinden haberdar olmak ve duyurulara ulaşmak içininstagram hesabımızı takip edebilirsiniz  (takip etmek için BURAYA tıklayın)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.