DHBT Tefsir Özeti (PDF)

0 63.813

Tefsir dersi içeriğinde ıstılahi kavramlar genellikle karıştırılmaktadır. Ösym müfredatına uygun olarak hazırlanan notumuzda tablolarla kavramlar desteklenmiştir. Kalıcılığı artırmak ve bu ders hakkında soru kaçırmamak isterseniz sizin için bu not oldukça faydalı olacaktır.

Notumuz bir özet mahiyetindedir.

DHBT ÖABT KPSS İLAHİYAT VİZE FİNAL müfredatları dikkate alındığında genel çerçevenin aynı olduğu görülecektir. Bu müfredat ekseninde hazırlanan notumuzu indirmek ücretsizdir. Sitemizde yayınlanan tüm notlar ücretsiz ve üyeliksizdir. Öğrencilerden ricamız notumuzu paylaşırken site linki vermeleridir.

Tefsir dersi konusunda hazırlanmış notumuzu ücretsiz indirebilirsiniz. Aşağıdaki mavi puntoyla yazılı ve altı çizili linke tıklamanızla indirme işlemi başlar, Kanal İlahiyat ekibi olarak sizlere güncel not paylaşımı yapmaya devam edeceğiz.

Allah kolaylık versin iyi çalışmalar…

 

NOT İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN (ÜCRETSİZDİR)

TEFSİR

Değerli arkadaşlar sitemizde güncel notlar paylaşmaktayız. Notlarımızın tamamı ücretsiz ve herkesin erişimine açıktır. Sitemizin editörlüğü Kanal İlahiyat ekibi tarafından yürütülmektedir. Sizlerde notlarınızı yayınlamak isterseniz iletişim bölümünden bize yazabilir yahut sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Telegram gruplarımıza  katılmak isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

İyi çalışmalar.
Bucaktan selamlar -Midas Kundura

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.