Adsense Hesap Onaylatma Hizmeti

Size özel Adsense onaylatma hizmetleri vermeye başladık.Siteniz illegal değilse sizde bu hizmetten faydalanabilirsinzi.

0 194

Wp-Hocası olarak blogumuzun giderlerini karşılamak için ücretli olarak verdiğimiz hizmetler var.Bu hizmetler listesine bir yenisini daha ekliyoruz.Sitenize özel Adsense onaylatma hizmeti veriyoruz.Eğer Adsense başvrularınız sürekli red cevabı ile sonuçlanıyorsa doğru yerdesiniz.Siteniz illegal dizi film takipçi arttırma tarzı sitelerinden değilse sizin için hesabınızı onaylatabilriiz.

Hizmeti nasıl sağlıyoruz.Siteniz üzerinden iyileştirmeler,güncelleştirmeler,yeni eklemeler yaparak sitenizi Adsense’ye uygun hale getiriyoruz.Adsense onay verirken nelere dikkat eder biliyoruz.Sizinde sitenizi bu dikkat edilen kriterlere göre düzenliyoruz.Yapılan çalışmaların ardından sizin adınıza başvurunuzu yapıp onay alıyoruz ve hesabınızı teslim ediyoruz.

Adsense onay hizmetinden faylanmak için WhatApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Numaramız +90 539 106 34 31’dir.Adsense onaylatma ücretimiz 200 TL ‘dir Adsens onaylatma hizmeti ödemeleri sadece İŞ Bankası hesabına havale olarak yapılmaktadır.Ödemeler peşin olarak alınmaktadır.Maksimum iş teslim süresi 10 gündür.

Sizde Adsense hesab sahibi olmak istiyorsanız hemen başvurabilirsiniz.Hatırlamak istediğimiz bir diğer önemli kriter ise hesabınızı onaylattıkntan sonra kullanım ve yönetim tamamen size aittir.Kullanım kuralları dışına çıkar ve hesabınızı banlatırsanız bu konu hakkında destek verilemeyecektir.

Adsense onaylatma hizmeti WP Hocası olarak hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.Onaylattığımız hesapları yine konu altından paylaşamaya devam edeceğiz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.