111 Maddede DHBT

0 1.002.030

🔵🟡111 maddede DHBT konularını tekrar edebilirsiniz notun pdf formatında indirme linki aşağıda verilmiştir. DHBT sınavına çalışırken fazla vaktinizi almayacak olan bu nota gözatmanızı öneriyoruz. Notu arkadaşlarınızla paylaşırken lütfen sitemizin linkini verin 

📇DHBT telegram grubu linkleri aşağıda verilmiştir. Telegram uygulamasını indirdikten sonra aşağıdaki linklere tıklayarak gruplarımıza ücretsiz üye olabilirsiniz. 

📇DHBT notlarını ve wp hocası ekibinin paylaştığı diğer notları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Şimdiden herkese iyi çalışmalar…

📇DHBT sınavı puan hesaplama robotumuza ulaşmak için buraya tıklayın.

📇Belirtilen notu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. 

📇Sitemize yüklenen 111 maddede DHBT  notundan yararlanmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir. Notları indirmede bir problem yaşadığınızı düşünüyorsanız instagram adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Kanal İlahiyat bünyesinde paylaşılan notları gereksiz ayrıntılardan arındırarak sizlere sunma gayesindeyiz.

📇DHBT konusunda el yazısı hazırlanmış notu siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz. Yakın bir zamanda Türkiye geneli denemeler düzenleyerek DHBT KPSS ÖABT adaylarının düzeylerini görmelerine yardımcı olacağız. ÖSYM formatında hazırlayacağımız denemeleri bu siteden online olarak yapacağız. Sonuçları ise denememize katılan adayların sıralamaları şeklinde vererek formata  uygun bir deneme icra edeceğiz.

📇Sitemizde paylaşılan notlardan istifade ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Herkese iyi çalışmalar.

 

📁Değerli arkadaşlar sitemize yüklenen DHBT 111 madde notunu indirmek için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli. 

 

 

  1. 🎯Telegram kanalımıza katılın yeni notları yüklediğimizde bildirim atalım (Kanal İlahiyat telegram kanalına katılmak için BURAYA tıklayın)

  2. 🎯İnstagram hesabımızı, yapılan online telegram denemelerinden haberdar olmak ve duyurulara ulaşmak içininstagram hesabımızı takip edebilirsiniz  (takip etmek için BURAYA tıklayın)

🕯Bu not genelde özet çıkarması zahmetli olan ve çalışma notları yetersiz olan öğrenciler için wphocasi.net tarafından hazırlanmış bir nottur. Sosyal medyada bizi takip edebilir aşağıdaki linklerden telegram gruplarımıza üye olabilirsiniz.

İyi çalışmalar…

 

 Dinler Tarihi PDF İNDİRME LİNKİ: 👇👇👇👇

🕯Notları arkadaşlarınızla paylaşırken lütfen site linkini verin

NOT LİNKİ👇👇👇👇

▶️DHBT 111 MADDE PDF NOTU İÇİN BURAYA TIKLAYIN

DHBT TELEGRAM GRUP LİNKLERİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR

 

#Kanalilahiyat

Kanalımızın instagram hesabı

https://instagram.com/kanal_ilahiyat?igshid=d0byy8mojxkt

📌Sitemizde ders notları ve blog yazıları paylaşmaktayız 📣

Wep Hocası yazarak Google’dan aratabilirsiniz. 

Sitemizde sizlerde yazabilir veya notlarınızı paylaşabilirsiniz 📣

iletişim:  https://www.wphocasi.net/uye-kayit

⤵️İLAHİYAT TELEGRAM GRUPLARIMIZ⤵️

 

 

📚NOT PDF İNDİRME LİNKİ🔍:   wphocasi.net🔍

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.